KYIV, 02094, UKRAINE
info@enamine-fund.org

Новини

Підтримай ветеранів війни

Благодійний фонд «Єнамін» приймає участь у зборі коштів в фонд «Підтримай ветеранів війни», який займається допомогою в реабілітації та протезуванні цивільних й військових, котрі зазнали тяжких поранень.
Не будьте байдужі й ви та донатьте. Тримаємось разом та віримо у перемогу!
Все буде Україна!

Не залишаємо своїх

У зв’язку з важким економічним становищем в усіх регіонах України, на сьогоднішній день повністю відсутні бюджетні субвенції для закупівлі знеболюючих засобів для онкологічних пацієнтів в термінальній стадії хвороби. Завдяки допомозі Благодійного Фонду «Єнамін» 10-ти пацієнтам з Київщини, Чернігова, Запоріжжя та Краматорська було оплачено курси хіміотерапії та забезпечено відповідними знеболюючими.

Реаніматологи для лікарень

Продовжуючи своє співробітництво з координаційним центром допомоги лікарням і всім тим, хто надає допомогу пораненим та забезпечує функціонування охорони здоров’я на фронті, благодійний Фонд Єнамін протягом липня здійснив закупівлю медичного обладнання для наступних медичних закладів України :
– Дніпропетровське клінічне об’єднання швидкої медичної допомоги обласної Ради
– Дитяча міська клінічна лікарня № 3 Одеської міської Ради
– Центральна опорна лікарня Арцизької міської Ради
– Ізмаїльська міська центральна лікарня Одеської області
– Подільська міська лікарня Одеської області
– Черкаська обласна лікарня
– Криворізька клінічна лікарня №2
– Клінічна міська лікарня №5 сумської міської Ради

Крок за кроком ми відновлюємо життєдіяльність прифронтових областей України.

Благодійний Фонд Єнамін спільно з Благодійним Фондом «Заради дітей України» забезпечує цивільне населення Харькова й Харьківської області та Миколаєва й Миколаївської області їжею тривалого зберігання та предметами першої необхідності. Крок за кроком ми відновлюємо життєдіяльність прифронтових областей України.
Наша сила в нашій солідарності!

Спільно з Благодійним Фондом «Заради дітей України» було закуплено й передано 200 тактичних аптечок

Для більш адресної та більш ефективної допомоги Добровольчим формуванням територіальних громад, Благодійний Фонд Єнамін розвиває партнерські зв’язки зі своїми колегами з інших Благодійних Фондів України. Спільно з Благодійним Фондом «Заради дітей України» було закуплено й передано 200 тактичних аптечок, які забезпечують наших бійців першою невідкладною допомогою на фронті.

«Медицина для цивільних» та «Військова медицина»

В час війни важко визначити пріоритети, тому що кожна людина, кожне життя як бійця ЗСУ так і цивільного українця є пріоритетом. Благодійний Фонд Єнамін розвиває програму своєї діяльності за напрямками «Медицина для цивільних» та «Військова медицина». В рамках партнерства по цивільній медицині з Благодійним Фондом «Свої» надано допомогу 5ьом онкохворим паціентам.

Програма підтримки Центрам екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Благодійний Фонд Єнамін започатковує програму підтримки Центрам екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, створеним за ініціативи Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги.
Благодійну допомогу Фонду Єнамін буде адресовано пораненим на фронті та забезпечуватиме функціонування охорони здоров’я на фронті.
Перший транш допомоги стосується закупівлі 7 комплектів багаторазових відеоларингоскопів Airtraq Avant відповідно до потреб від медичних закладів України та організовано транспортну логістику до кінцевого споживача. Повний звіт про закупівлю відеоларингоскопів читайте тут.

Конкурс «Вчитель хімії, Єнамін»

Шановні переможці конкурсу «Вчитель хімії, Єнамін»! Благодійний фонд «Єнамін» вітає всіх вас з наступаючим святом Великодня та хочемо запевнити, що не дивлячись на складну ситуацію в Україні, пов’язану з озброєною агресією росії проти нашої країни ми будемо продовжувати підтримувати наших освітян! Виплата стипендій буде продовжуватися відповідно до зобов’язань благодійного фонду. Дякуємо всім вам, хто в цих складних умовах продовжує навчання наших дітей! Бажаємо всім вам і вашим близьким безпеки, міцного здоров’я. Віримо в збройні сили України! Слава Україні!

Освітні хаби для дітей та підлітків

Благодійний фонд «Єнамін» 18.04.2022 розпочав фінансування ПО ЗО “ЛІЦЕЙ ЕДЮКЕЙТЕР” в рамках проекту створення освітніх хабів для дітей та підлітків з числа внутрішньо переміщених осіб.

Посібник з основ хімії для школярів

Благодійний фонд «Єнамін» навіть у воєнний час підтримує українську хімічну науку та освіту. Так, з березня, в повному обсязі продовжене фінансування створення сучасного посібника з основ хімії для школярів 7-11 класів, що було розпочате в жовтні 2021 року. Підготовка талановитої молоді для Української науки та промисловості і надалі залишається одним з пріоритетів діяльності фонду.

Протягом 2019-2021 років реалізовано наступні програми та проекти:

1. У другому кварталі 2020 стерилізатор повітряний ГП-640 було поставлено до КНП “Київська міська клінічна лікарня №17.

2. Стерилізатор повітряний ГП-100 передано до КНП “Київська міська клінічна лікарня №17 у формі адресної гуманітарної допомоги.
Укомплектовано меблями КНУ ім.Т. Шевченка (Київ, вул. Льва Толстого, 12, аудиторія 518)

3. Проведення поточного ремонту аудиторій хімічного факультету №415, №409 за адресою м.Київ, вул. Пирогова, 9.

4. Сприяння у друку підручника «Сучасні методи органічного синтезу. Друге видання» автори: Григоренко Олександр Олегович та Шабликіна Ольга Валентинівна.(1000 примірників)

5. Надано факультету природничо-географічної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова благодійну допомогу у вигляді передачі персональних комп’ютерів в зборі в кількості 2 штуки.

6. Надано факультету природничо-географічної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова благодійну допомогу у вигляді передачі наступних товарів, а саме – Вага ТВЕ-0,21-0,001-а-2 в кількості 3 штуки.